Yeşil Soğutma Sistemi

BOTEMP ne yapıyor

Termal Enerji Depolama Teknolojisi –

Yeni nakliye aracınız  Soğuk ve Donuk ürünlerinizi teslim ediyor, soğutma sisteminin çalışma prensibinde ses gürültüsü veya egzoz dumanları bulunmuyor müşterileriniz ve siz  bunu seviyorsunuz çünkü enerji sarfiyatınızı çok düşük ve bakım masraflarınız yok denecek kadar az.

Bu BOTEMP size söz-verdiği ürün bu !

Eski motorlu soğutma sistemleri tekerlekler üzerinde Buz-dolapları gibiydi ,aracın içindeki sıcaklık arttığı zaman soğutma motoru devreye giriyordu.

BoTemp alternatif ürünü var, ötektik (PCM = “Phase Changing Material”) kullanıyor.

Tekrar ve tekrar dondurulabilir termal enerji (ötektik (PCM) depolama sistemidir, Soğutma boruları kasanın içinde bulunuyor ve devamlı ve eşit bir şekilde soğutma yapmaktadır, müşteri teslimatınızı  ihtiyaç duyduğunuz süre kadar şarj ediniz gereksiz enerji harcamadan talimatlarınızı  yapabilirsiniz.

Soğutma sisteminde soğuk jel sızıntı olamaz ürünleriniz güvende ve Soğutma süreklidir yani kesintisizdir.

Teslimattan sonra soğutma boruları Elektrikli daha iyi nitrojen ile tekrar dondurulur (Şarj) edilir.

Sistem daha az enerji gerektirdiğinden dolayı devamlı ve eşit sıcaklıklar sağlar ve böylece bakımı kolaylığı ve  lojistik kolaylaştırır ,kar artışı sağlar, Nakliye aracınız sesiz çevre dostudur ve bu sebepten dolayı müşteriniz mutlu tabi sizde mutlusunuz, muhtemelen BoTemp gelmiş geçmiş zamanın en akıllı soğutma sistemidir.

BoTemp yeşil soğutma tanıtım filmi (Türk filmi veya alt yazı daha sonra olacak)