Marketten eve soğuk zincir - DEISKO File market 2017

Marketten eve soğuk zincir

Termal Poşetler, sıcaklığın etkilerine karşı korumanın yanı sıra hayır amaçlı bağış toplama fırsatı da sunuyor.

Soğuk zincir ve gıda güvenliği herkesin sorumluluğundadır.

Marketten eve soğuk zincir korumak çok önemlidir. Gıda güvenliği göre donmuş ürünü -10 derece ve daha üste sıcaklık olursa mikroplar aktivitesi yükseliyor. Böyle bir ürün tekrar derin dondurucuya konulması sağlık açısından çok tehlikeli. Poşetlerimiz Danimarka üreticimiz Combi-Therm Consumer (Tüketici) paylaşılıyor LINK

DEISKO Ltd olarak ticari faaliyetlerimizin temelini yalıtımlı alışveriş poşetlerimiz (termal palet örtüler ile birlikte) hayata gecirildi. BİM “Bugido” ve Godiva gibi müşteriler, ayrıca GİMA ve REAL marketler önceki yıllarda bu ürünleri spot ürün olarak satışlara sunuldu ya da GODIVA internet satışlarını ürün gönderimlerini korumak için termal poşetleri kullanıldı.

Türk lirasında enflasyonda kaynaklanan değer kaybı, termal Poşetin tüketiciler için çok pahalı hale getirdi (bayi tarafından satın alınan daha yüksek hacimlerde yaklaşık 1,50 € olan son kullanıcı perakende değerinin piyasa değeri dikkate alınır).

Üç (3) katmandan oluşan (iç folyo – yalıtım tabakası ve Dış folyo) 1.000 ila maksimum 3.000 mikron PE köpükte sağlanabilir. Bu şekilde diğer rakip ürünlerden farklılaşır. Yalıtım sağlayan parça kenara kadar tamamlanır ve kaynağı içinde tutulur. COEX PE folyo, torbaları mukavvesi yüksek ve güvenilir bir taşıyıcı haline getirir (ürünler alttan düşmez). Dondurulmuş veya soğutulmuş ürünleri eve taşımak için en iyi soğuk zincir çanta!

Termal Poşetler, sıcaklığın etkilerine karşı korumanın yanı sıra hayır amaçlı bağış toplama fırsatı da sunuyor. Daha fazla bilgi yakında bir teklifte sunulacaktır. Şimdiden merak ediyor musun? Bize Ulaşın! LINK

Soğuk zincir ve gıda güvenliği herkesin sorumluluğundadır - Marketten eve soğuk zincir - izolasyonlu çantası torba