HAKKIMIZDA

DEISKO İzolasyon İç ve Dış Tic. San. L.Ş.

DEISKO Ltd. 2004 yılından beri soğutulmuş, dondurulmuş ve ortam sıcaklığındaki ürünlerin dağıtıcısı olan ve dizel, ekipman, zaman, personel ya da elektrik maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen lojistik / dağıtım firmaları için danışmanlık ve tedarik hizmetleri vermektedir. Bunun yanı sıra ürün kalitesi de artırılmaktadır. İstenildiği takdirde müşteriler ve üreticiler ile işbirliği yapılarak „soğuk ve sıcak lojistik“ için ihtiyaç duyulan konularda çözümler geliştirmektedir. Soguk-zincir_lojistik-optimizasyonu gıda, ilaç ve kimyasal ürün kalitesi ve dağıtım masrafları göre her gün önem kazanıyor. Destek & danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.

OLİVO, 115‘dan fazla ülkede çeşitli müşteriler tarafından lojistik alanında kullanılan ATP sertifikalı OLIVO ürünlerinin distribütörüdür. Buna “OLIVO Soğuk Lojistik” ve “MESSER Industrial Gas” patentli CO2 SIBER SYSTEM® dahildir. (80’den fazla ülkeye dağılmış çeşitli müşterileri bulunan) “COMBI-THERM COT Products AS”‘nin FDA, CFR ve en son EU-„REACH“ standart ürünleri ile kaynağından fabrikaya, fabrikadan dağıtım merkezine, dağıtım merkezinden satış noktalarına ve hatta satış noktalarından müşterinin evine kadar kırılmayan soğuk zinciri garanti etmektedir.

Catering ve Gastronomi firmalarına soğuk-dondurulmuş ve ISI ve SICAKLIK koruma ürünleri EPP ürünleri iki marka ile temsil ediyoruz „THERMO FUTURE BOX“ ve  „KANGABOX“ sunuyoruz.

DEISKO, bünyesinde bulunan Thermo Future Box®ve  „KANGABOX“  OLIVO Cold Logistics, COMBI-THERM, AIRLINER® ve ısı takip sistemleri Smartview ® markaları ile yoluna devam etmektedir. DEISKO olarak, faaliyet alanlarınızda vermiş olduğunuz hizmetlerinizde size tasarruflu çözümler sunabileceğimize inanıyoruz.

DEISKO L.Ş. ürünleri ile Defalarca Isı Koruma’ya sahip olacaksınız. yerine … Değerli Müşterilerimiz DEISKO L.Ş. Ailesi olarak sizlere hizmet vermekte olmanın  heycanının yaşamak isteriz.