Tarihçemiz tamamen soğuk zincir, gıda güvenliği, taze muhafaza, gıda israfını azaltma ve lojistik verimlilik ile ilgilidir.
Eğitim, bilgi paylaşımı, danışmanlık ve çözüm ekipmanları temini, yaptığımız ve yapmaya devamlı ettiğimiz görevlermizdir.

2007’den beri lojistik endüstrisine malzeme ve danışmanlık sağlıyoruz. Türkiye’de ATP sisteminin yerel uygulaması yeniden düzenlenirken, bize giderek daha fazla danışılmaktadır. 2004 yılından beri en gelişmiş çözümleri sunuyoruz ve her zaman en optimum sistemleri sunmak için yelpazemizi sürekli genişletiyoruz. 2007’den bu yana var olmamıza ve çalışanlarımızın yaş ortalamasına rağmen kalbimizde genç kaldık.

Zamanla kendimizi bir tüccardan çok bir rol model, bir eğitimci ve bilimi paylaşan biri olarak görmeye başladık. 2016 yılından beri şu anki yerimizdeyiz. Bir zamanlar Kadıköy’de 12m2’lik bir sokakta başlayıp, şu anda Kayışdağı’nın eteğinde bulunan Teşvikiye, Gayrettepe ve Feneryolu lokasyonlarından geçiyor.

Büyüyoruz ve önümüzdeki yıllar içinde en büyük süpermarket zincirlerinin lojistiklerini optimize etmelerine yardımcı sunucularını göstermeyi bekliyoruz. Ayrıca, yeni teknolojiler ve bilimin yürütülmesi yoluyla nakliye ve depolama sırasında meyve ve sebzelerde pestisit ve fungisit yükünün azaltılması bekleniyoruz.

Bizi ziyarete geliyor musun? Sektördeki deneyimlerimizi bize sorun. Size bundan bahsetmeyi çok isteriz.

Tarihimiz 2007 yilindan beri soğuk zincir, gıda güvenliği, taze muhafaza, gıda israfını azaltma ve lojistik verimlilik ile ilgilidir.
Viziyonumuz? (Tıklayınız)
Tarihimiz 2007 yilindan beri - Kayışdağ