UYGULAMA ALANLARI

GIDA

DEISKO, ısıya duyarlı gıda (et, süt, balık vs.) maddelerinin fiziksel, kimyasal yapılarının bozulmaması, mikroorganizmaların ürememesi, soğuk zincirin tüm aşamalarında herhangi bir kırılma yaşanmaması için ve soğuk zincir boyunca mükemmel bir termal güvenlik sağlayan izolasyonlu taşıma ve muhafaza ürünleriyle gıda sektörüne esnek çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İLAÇ

DEISKO; ilaç, kan, aşı, tanı örnekleri gibi ısıya duyarlı ve kırılgan olan eczacılık ürünlerinin kendi ısı bütünlüğünü korumak, kalite ve verimliliklerinin etkileyecek olumsuzlukları engellemek ve soğuk zincirin tüm aşamalarında herhangi bir kırılma yaşanmaması için soğuk zincir boyunca mükemmel bir termal güvenlik sağlayan izolasyonlu taşıma ve muhafaza ürünleriyle ilaç sektörüne esnek çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

KİMYA

DEISKO, ısıya duyarlı  kimyasal ürünlerinin madde taşımacılığı sürekli artmaktadır bunu paralelinde Biyoteknoloji ürünlerinin  ürün sayısı artmakta.Yasaları ve düzenlemeler takip ettiği bu dönemde sıkı kontrol lerden gelen sıkıntılar giderek arttığını sanayi ve Piyasa bu bağlamda çözümler aranmaktadır.Deisko olarak soğuk zincirin tüm aşamalarında herhangi bir kırılma yaşanmaması için ve soğuk zincir boyunca mükemmel bir termal güvenlik sağlayan izolasyonlu taşıma ve muhafaza ürünleriyle esnek çözümler sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.