Vizyonumuz

DEISKO bünyesinde ekip olarak çalışıyoruz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ailelerin kişisel sağlıkları.

Tedarikçilerimiz, distribütörler, bayilerimiz, acentelerimiz ve çalışanlarımızdan oluşan ağımız tüm operasyonun bir parçasıdır. Sürdürülebilir bir gelecek için mücadeleye katılmak isteyenlerle bilgi birikimimizi ve pazarımızı paylaşıyoruz. Ürünleri dağıtımı ve bilgi birikimi paylaşmak, aynı zamanda ve gerçek manada paylaşabilmek demektir!

Sadece en iyi hizmeti ve en iyi ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Profesyonel ilişkilerimize saygı duyduğumuz yer. Buna müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve hatta rakiplerimiz dahildir!

Herkes için daha iyi bir geleceğe odaklandık ve işimizi büyütmeye devam etmeyi planlıyoruz. Gençlerin ekibe katılmaları ve / veya girişimlerinde desteklemeleri için daha fazla iş fırsatı yaratmak.

İsrafı azaltmak, doğal kaynakları korumak, temiz bir çevre ve güvenli gıda hedef listemizin üst sıralarında yer almaktadır. Kaynaklara veya gıda üretimi yapanlara zarar vermeden, herkes için uygun fiyatlarla güvenli gıda alma hakkına inanıyoruz.

Müşterilerimizin üretim ve lojistik sırasında karbondioksit (CO2) emisyonlarını azaltmaya nasıl yardımcı olabileceklerine ilişkin tavsiyeler sunmak yükümlülüklerimizden biridir.

Çocuklarımıza, insanlığa ve doğaya sürdürülebilir bir dünya sunmak için turumuza katılın.

Eppo WOORTMAN
Genel Mürür

Leave a Reply

Your email address will not be published.