Gerçek tazeliğin arkasındaki bilim “Bluezone”

Gerçek tazeliğin arkasındaki bilim, Bluezone ürünlerindedir.
Lojistik ve tarım sektörü için Bluezone ürünlerinin bir elçisi ve Avrupa distribütörü olarak meyve, sebze ve bitki kayıplarını ve atıklarını azaltmayı önemsiyoruz.
Bu teknolojinin dünyasında size adım adım rehberlik etmekten mutluluk duyarız. Gelin en baştan başlayalım…

SARS-CoV-2 pandemide ARGE devam etmişti:

Gerçek tazeliğin arkasındaki bilim - sağlık

Sağlık kurumlarında virüs kolini ve küf sporları nötralize ediyor.

Tam gıda üretiminin yaklaşık %33’ü kayboluyor veya daha doğrusu: biz insanlar mevcut bilgiyi (bilimi) kullanmadığımız için “atık oluyor”.
Yiyeceklerimizi “korumak” için böcek ilaçları, mantar ilaçları ve diğer kimyasalları kullanarak ürünleri koruyabileceğimize inanıyoruz.
Ancak gerçek şu ki kendimizi zehirliyoruz. Neredeyse bir yıl önce hasat edilmiş ve yan etkilerini %100 bilmediğimiz şeylerle işlenmiş ürünleri yiyoruz. Ürünlerin olgunla prosesi durmak genetik olarak manipüle ediyoruz.
Bluezone” ile “doğal” olgunlaşma hızı doğal bir şekilde azaltılır. Olgunlaştırma gazı etilen gazının konsantrasyonlarını mümkün olduğu kadar düşük tutarak, biraz daha yüksek sıcaklıklarda bile depolayabiliriz.
Daha fazla bilgi ve örnekler için sizle daha dosyalar paylaşyabiliriz. Gerçek tazeliğin arkasındaki bilim bize ve dünyaya faydalı olacak. Gelecek için hazır olsunuz.