referansı BLZ300 birimleri yaklaşım - Güngen Denizcilik ve Ticaret bu referansı Bluezone 300 birimleri için sağladı. Finansal yerine sosyal bir yaklaşım. Bulgularını buradan okuyun!

Referansı BLZ300 birimleri yaklaşım

Güngen Denizcilik ve Ticaret bu referansı BLZ-300 birimleri için sağladı. Finansal yerine sosyal bir yaklaşım.

Bluezone Taze Muhafaza Teknolojisini ilk öğrendiğimizde, bu teknolojinin potansiyel olarak bu uzun yolculuklar sırasında sebze ve meyvelerimizin raf ömrünü uzatmaya yardımcı olabileceğini fark ettik. Bu yüzden Osmanlı Azmimiz için BLZ siparişi verdik. Mürettebatımız, sebze ve meyveler için geminin içine 26m³ (920ft³) gömme soğuk oda kurdu.Geminin kaptanı ve aşçısının gözetiminde yaptığımız kapsamlı gemi testlerimiz (3 aydan fazla) Bluezone teknolojisinin sebze ve meyveleri sakladığını kanıtladı. Standart dayanıklılıklarının iki katına kadar.


Tabii ki, bir Bluezone ünitesine yaptığımız ilk yatırımdan sonraki 1,5 yıl içinde, tüm gemilerimizin sebze ve meyve depolarını kurulumu kolay (tak ve çalıştır) Bluezone 300 ile donattık. Artık sektördeki emsallerimize, Bluezone sisteminin gıda atıklarımızı azaltmaya yardımcı olduğunu, daha sağlıklı yemeklere katkıda bulunduğunu ve dolayısıyla denizcilerin moralini iyileştirdiğini ve dolayısıyla gemilerimiz için hayati bir yatırım olduğunu kanıtladığını güvenle söyleyebiliriz.”

sağlıklı yemeklere katkıda bulunduğunu.
denizcilerin moralini iyileştirdiğini
6 x Tanker Güngen Denizcelik

Bluezone 300 için referans Yönetim:
Güngen Maritime & Trading

Bluezone 300 için daha çok
Bluezone taraftan daha fazlası…