Bluezone teknolojisi nereden çıktı?

Uçak gemisindeki denizcilere 90 gün boyunca nasıl taze meyve ve sebze ikram edilebilir? Her şey bir “Bluezone” depolama alanı oluşturmakla ilgili! Nasıl?

Bluezone teknolojisi nereden geliyor? Uçak gemisindeki denizcilere 90 gün boyunca nasıl taze meyve ve sebze ikram edilebilir?

ABD ordusu tarafından test edilen ve konuşlandırılan Bluezone teknolojisi, hava temizlemede çığır açan bir yaklaşım; Bluezone UV-C teknolojisi, hava kirleticilerini bir filtrede yakalamak ve yoğunlaştırmak yerine, etilen, etanol, formhit, amonyak gibi uçucu organik bileşenleri oksitler ve Bluezone UV-C teknolojisi: küf ve maya sporları, bakteriler, alerjenler ve virüsler.

Basit kurulum (tak ve çalıştır), basit bakım, düşük enerji tüketimi, modüler konuşlandırılabilirlik, işlevsellik/çalıştırmada güvenilirlik bu teknolojiyi uçak gemilerine getirmiştir! Bluezone hafif bir ünitedir (yaklaşık 12 kg), ancak 1MCP (kimyasal) ve/veya Kontrollü Atmosfer kullanımına göre önemli avantajlar sunar (tüm ürünler için ideal değildir).

Havaya herhangi bir kimyasal veya gaz vermeden!