Yalıtımlı örtüler veya battaniye Comb-Therm Danimarka'da seneler geniş tecrübesi var!

Combi-Therm©
Yalıtımlı örtüler battaniye

Yalıtımlı Örtüler (Termal palet örtüler) veya (Termal) Battaniyeler birçok farklı şekilde kullanılabilir. Ancak, ATP onaylı değillerdir.

Burada donmuş/donuk bozulabilir ürünlerin taşınması için yalnızca aşağıdaki durumlarda kullanılabileceği ve kullanılması gerektiği anlamına gelir:

  1. Ürünlerin üzerine konulacak özel uygun soğutma plakaları olmayan ve sadece frigorifik taşıma araçlarında (0 – 6 derece) 150 km’den fazla olmayan mesafe veya teslimat yerine 2 saatten fazla olmayan yol süresi!
    Bir Paletten birkaç noktaya teslimata izin verilmez!
  2. Özel olarak tasarlanmış soğutma plakalı ürünlerin üzerine ve sadece soğutulmuş ortamda (0 – 6 derece) dağıtım noktasına 6 saatten fazla olmayan bir dağıtım turunda ve termal palet örtü/Battaniye her bir palet için uygulanır.
    DİKKAT! Burada da bir paletten birkaç teslimat noktasına teslimata izin verilmez.
ürünlerin taşınması - yalıtımlı örtüler veya battaniye  Palet örtüler olarak - EU - Block ve özel hava kargo modeller

Aşağıdakiler her iki durum için de geçerlidir:

Yukarıda soğuk plakalar bulunan palet örtü altındaki ürünlerin konfigürasyonu önceden doğrulanmalıdır. Örtülerin içindeki sıcaklık izlenmelidir. DEISKO, doğrulama süreçlerinde ve dayanıklı ve pratik kaydedicilerin tesliminde size destek olabilir. Dondurulmuş ürünlerin dağıtımı için örtü kullanırken, en ağır yalıtımlı örtülerin (300 gram/m² Polywool©) kullanılması tavsiye edilir.

Donuk bozulabilir ürünlerin taşınması için (mikro dağıtımı olarak)….
OLIVO çözümlerini öneriyoruz!

Yalıtım iki taraftan çalışır:

Yalıtkan bir örtü bu nedenle sıcağa ve soğuğa karşı koruma için uygundur. Ürünlerinizle birlikte soğuk olmaması gereken ürünleri (örnek: muz) 6 saati aşan bir mesafeye göndermek isterseniz, bir kılıf muzları koruyabilir. Dondurulmaması gereken bir ürün (örnek: yumurta veya diğer meyve ve sebzeler) üzeri örtülü bir dondurucu kamyonuna da yerleştirilebilir. Ancak, bunun yaygın olmadığını kabul etmeliyiz!

Yalıtımlı örtü ürünlerine yönelik çözümler, diğer optimizasyon konularında da kullanılabilir. DEISKO bilim veri tabanımız, lojistik optimizasyonu ve muhafaza soruları için tahmin edebileceğinizden daha sık cevaplar sağlar.

Yalıtımlı örtüler veya battaniye daha sürdürülebilir bir döngüsel ekonomiyi düşündüğümüz ve önemsediğimiz yer.

Yalıtımlı örtü - Daha sürdürülebilir bir döngüsel ekonomiy Yalıtım iki taraftan çalışır:

Battaniyelerimiz üstün ısı yalıtımını sağlayarak enerji maliyetlerinden tasarruf etmenize ve uygun sıcaklıkları korumanıza yardımcı olur.
Farklı uygulamalar için mükemmeldir.
Bugün daha fazlasını öğrenin!
LINK